fbpx
Ładowanie Warsztaty

« Wszystkie warszataty

  • Te warsztaty już się odbyły.
WARSZTAT

Domowe Wypieki – ŚWIĄTECZNY TORT!

28 listopada 10:00 - 16:00

260zł

Tym razem Siostry Pszczółki zawitają do studia z przepisem na perfekcyjny TORT ŚWIĄTECZNY! Pokażą, jak uzyskać równe biszkopty, tynkować tort smakowitym kremem i zaprezentują świąteczną, efektowną dekorację. W trakcie warsztatów uczestnicy będą pracować w parach, więc każdy uczestnik po warsztatach otrzyma część tortu. 

Czas warsztatów: 6 h z przerwą na kawę.

Na warsztatach:

  • poznasz przepis na: biszkopt cytrynowy z migdałami, konfiturę żurawinowo-jabłkową, krem marcepanowo-makowy.

  • będziesz tynkować tort kremem maślanym;

  • przygotujesz drip; 

  • wypieczesz piernikowe kamieniczki;

  • na koniec zajmiesz się lukrowaniem.

W przerwie na kawę będziesz miał czas na wymianę kontaktów, luźne rozmowy oraz zadawanie pytań prowadzącym. Siostry Pszczółki zapewniają, jak zawsze, miłą atmosferę!

O prowadzących:

Justyna Pszczółka i Dorota Pszczółka - Habdas – siostry, uczestniczki II edycji programu „Bake Off - Ale Ciacho”. Autorki słodkiej strony www.domowe-wypieki.com, prowadzące programy “Słodka Kuchnia Pszczółek” i “Przepis na dziś” w TVP.  Oprócz pieczenia dziewczyny zawodowo zajmują się fotografią kulinarną. Na swoim koncie mają współpracę z takimi firmami jak: Polski Cukier, Gellwe, Netto Polska. Dziewczyny chętnie dzielą się swoją wiedzą cukierniczą na warsztatach kulinarnych z dzieciakami i osobami dorosłymi. Przyjdź i piecz z Pszczółkami! 

Details

Date:
28 listopada
Time:
10:00 - 16:00
Cost:
260zł
Warsztaty Category:

Miejsce

Pracownia Smaku

Organizator

Pracownia Smaku

Zapisz się