fbpx
Ładowanie Warsztaty

« Wszystkie warszataty

  • Te warsztaty już się odbyły.
tort-warsztaty2 (1)

Profesjonalne warsztaty cukiernicze z Siostrami Pszczółkami – Tort Kwiatowy

28 marca 10:00 - 17:00

950zł

NOWOŚĆ od Domowe Wypieki! Profesjonalne Warsztaty cukiernicze - Tort Kwiatowy!

 

Zapraszamy na wyjątkowe i profesjonalne warsztaty cukiernicze, które poprowadzą ulubione Siostry Pszczółki. Takiego spotkania cukierniczego jeszcze nie było! Warsztaty cechują się dużą intensywnością oraz poziomem zaawansowania. Otrzymasz certyfikat, poświadczający zdobyte umiejętności!

 

Wyjdziesz z Pracowni Smaku z profesjonalną wiedzą i umiejętnościami tworzenia modnych tortów, których nie może zabraknąć na przyjęciach weselnych, czy celebracji urodzin. W trakcie nauczysz się, jak przygotować tort, który uwodzi smakiem i wyglądem.

 

Siostry Pszczółki pokażą, co zrobić, aby uzyskać równe biszkopty, a następnie jak tynkować tort smakowitym kremem, aby wyszedł idealny.

Nauczysz się modnej dekoracji - malowania pudrowymi farbkami, temperowania czekolady, która pozwoli Ci stworzyć niebanalne ozdoby. Poznasz technikę jadalnego druku, którą w wiosennej odsłonie zastosujesz podczas zdobień swojego tortu. Skupisz się na detalach, bo to właśnie one sprawiają, że gotowe wyroby przypominają prawdziwe arcydzieła.

 

Każdy uczestnik będzie pracował samodzielnie na swoim stanowisku wyposażonym w niezbędny sprzęt cukierniczy. Krok po kroku Siostry Pszczółki poprowadzą Cię przez etapy przygotowania tortu, który zabierzesz do domu.

Czas warsztatów: 6 - 7 h z przerwą na kawę.

Na warsztatach:

- będziesz temperować i tworzyć dekorację z czekolady,
- malować pudrowymi barwnikami;
 - poznasz przepis na: biszkopt z palonym masłem, żelkę malinową oraz muślinowy krem kokosowy;
- będziesz tynkować tort kremem maślanym;
- poznasz również technikę jadalnego druku;

W przerwie na kawę będziecie mieli czas na wymianę kontaktów, luźne rozmowy oraz zadawanie pytań prowadzącym. Siostry Pszczółki zapewniają, jak zawsze, miłą atmosferę!

*Koszt warsztatów - 950 zł
Płatność w 2 turach:
500 zł zaliczki oraz 450 zł płatne do 14 marca (2 tygodnie przed warsztatami)

O prowadzących:

 
Justyna Pszczółka-Oślizło i Dorota Habdas– siostry, uczestniczki II edycji programu „Bake Off - Ale Ciacho”. Autorki słodkiej strony www.domowe-wypieki.com. Oprócz pieczenia dziewczyny zawodowo zajmują się fotografią kulinarną. Na swoim koncie mają współpracę z takimi firmami jak: Polski Cukier, Gellwe, Netto Polska. W TVP3 prowadzą swój autorski program kulinarny “Słodka Kuchnia Pszczółek”. Chętnie dzielą się swoją wiedzą cukierniczą na warsztatach kulinarnych z dzieciakami i osobami dorosłymi. Możliwość spotkania się z ludźmi w kuchni to wspaniały czas!

Details

Date:
28 marca
Time:
10:00 - 17:00
Cost:
950zł
Warsztaty Category:

Miejsce

Pracownia Smaku

Organizator

Pracownia Smaku

Zapisz się