Ładowanie Warsztaty

« Wszystkie warszataty

Warsztat cukierniczy z Dianą Volokhovą - Słodka sobota

Warsztat cukierniczy z Dianą Volokhovą – Słodka sobota

25 stycznia 10:00 - 14:00

240zł

Diana Volokhova to nasza ekspertka od kuchni ormiańskiej i gruzińskiej.
Jej prawdziwą pasją jest jednak cukiernictwo, a na codzień w Gdyni prowadzi swoją cukiernię "Więcej!", gdzie karmi gości wyśmienitymi słodkościami i prowadzi autorskie warsztaty cukiernicze. 
Nareszcie przyszła pora na słodki warsztat z Dianą w naszej Pracowni SMAKU!

Na słodko.

Specjalnie dla uczestników naszych warsztatów Diana przygotowała słodkie menu, które skradnie serca wszystkich łasuchów i amatorów słodkości.

Uczestnicy przygotują tradycyjne kanadyjskie ciasto-tort, wyśmienity ciężki i wilgotny w krwistym kolorze. Tradycyjną grecka bakława z ciasta filo i orzechów pistacjowych. Podczas warsztatu nie zabraknie też wielu cukierniczych ciekawostek i tajników, którymi Diana podzieli się tylko z Wami!

MENU:

  • Sztrucel Wiedenski
  • Red Velvet Kanadyjski
  • Bakława Grecka

O prowadzącej:

Diana Volokhova jest finalistką drugiej edycji polskiego programu kulinarnego MasterChef. Prowadzi stronę internetową Smak Armenii (www.smakarmenii.pl ) w której przybliża kuchnię Kaukazu. Prowadzi również kanał YouTube, na którym przedstawia Armenię od "kuchni", prezentuje charakterystyczne potrawy kuchni Ormiańskiej oraz sposób ich przygotowania (https://www.youtube.com/channel/UCl0jJDE2lURzLbHwChj14mA )

W ciągu swojej kulinarnej kariery prowadziła sezonową kawiarnię we Władysławowie , grill Kaukaski w Warszawie, od 3 lat jest właścicielką Kawiarni- Cukierni Więcej w Gdyni: cukierniawiecej.pl, która cieszy się ogromnym powodzeniem wśród mieszkańców Trójmiasta.

Po za tym  prowadzi liczne pokazy i warsztaty kulinarne na terenie całej Polski.

 Diana jest najbardziej rozpoznawalną osobą narodowości Ormiańskiej jako rzecznik kultury i historii Armenii w naszym kraju.

Details

Date:
25 stycznia
Time:
10:00 - 14:00
Cost:
240zł
Warsztaty Category:

Miejsce

Pracownia Smaku

Organizator

Pracownia Smaku

Zapisz się

Warsztat cukierniczy z Dianą Volokhovą - Słodka sobota Wolnych miejsc:8
Cena: 240,00