Ładowanie Warsztaty

« Wszystkie warszataty

  • Te warsztaty już się odbyły.
domowewypiekicom1

Warsztaty cukiernicze: Domowe Wypieki – TORTY

3 lutego 10:00 - 14:00

250zł

Serdecznie zapraszamy na warsztaty TORTOWE z siostrami Justyną Pszczółką i Dorotą Habdas, znanymi z  również jako Domowe Wypieki.

W tortowym niebie.

Podczas warsztatów poznacie technikę przygotowania tortów NAKED CAKE (nagi tort) czyli naturalną odsłonę wypieku, bez mas cukrowych, sztucznych barwników z dekoracją z żywych kwiatów i jadalnych dekoracji. Tort przygotujemy w wersji piętrowej!

Poznacie również technikę przygotowania toru z lustrzaną glazurą - MIRROR GLAZE - w wersji walentynkowej – z dekoracją z temperowanej czekolady.
Prowadzące cenią sobie naturalne składniki, dlatego z pewnością będzie pysznie, słodko i inspirująco!

Na warsztatach wykonamy:

1. Tort piętrowy „Naked cake” (2 piętra) z kremem waniliowym, cytrynowym i prażonymi migdałami. Dekorację wykonamy z żywych kwiatów, ze złotem i bezami.

2. Tort z glazurą lustrzaną z żelką malinową, musem orzechowo - czekoladowym z liofilizowanymi malinami i biszkoptem migdałowym. Dekoracja z temperowanej czekolady – błyszczące serca!

O prowadzących:

Justyna Pszczółka i Dorota Habdas – siostry, uczestniczki II edycji programu „Bake Off - Ale Ciacho”. Autorki słodkiej strony www.domowe-wypieki.com. Oprócz pieczenia dziewczyny zawodowo zajmują się fotografią kulinarną. Na swoim koncie mają współpracę z takimi firmami jak: Polski Cukier, Gellwe, Netto Polska. Chętnie dzielą się swoją wiedzą cukierniczą na warsztatach kulinarnych z dzieciakami i osobami dorosłymi. Możliwość spotkania się z ludźmi w kuchni to wspaniały czas!

Details

Date:
3 lutego
Time:
10:00 - 14:00
Cost:
250zł
Warsztaty Category:

Miejsce

Pracownia Smaku

Organizator

Pracownia Smaku

Zapisz się