Ładowanie Warsztaty

« Wszystkie warszataty

  • Te warsztaty już się odbyły.
1

Warsztaty cukiernicze z Sarą Szal – Tłusty Czwartek

20 lutego 18:00 - 21:00

215zł

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe warsztaty cukiernicze z Sarą Szal z okazji Tłustego Czwartku. Pamiętajcie w tłusty czwartek pączki i faworki mają zero kalorii! 

 

Na warsztatach stworzycie klasyczne pączki z nadzieniem z płatków róży oraz z kremem pâtissière z nutą pomarańczy. Sara omówi z wami różne metody garowania ciasta drożdżowego i przeanalizujecie ten proces technologiczny. Wspólnie zrobicie wyśmienite faworki z cukrem pudrem.

Na koniec spróbujecie swoich sił z pączkami w wersji wegańskiej i bezglutenowej (czy to w ogóle możliwe?! Tak!). To będzie wyjątkowy tłusty czwartek!

 

Menu:

Klasyczne pączki z nadzieniem z płatków róży z kremem pâtissière z nutą pomarańczy

Faworki z cukrem pudrem

Wegańskie bezglutenowe paczki 

 

O prowadzącej: 

Jestem Sara Szal i od roku prowadzę Mono Pâtisserie & Bistro - połączenie cukierni, kawiarni i restauracji w stylu nowoczesnym. Szeroko pojętym cukiernictwem zajmuję się od kilku lat, zgłębiając solidne podstawy, tworząc własne receptury na bezglutenowe i wegańskie proste wypieki, ucząc się od najlepszych nowoczesnych technik. Szkoliłam się w Polsce i za granicą na kursie prowadzonym przez Tortik Annushka School. Każdego dnia w Mono razem z moim teamem, tworzymy monoporcje, makaroniki francuskie oraz praliny, a teraz skupiamy się na klasycznym cukiernictwie, które jest ponadczasowe. Dzień bez działania w cukierni to dla mnie dzień stracony!

Details

Date:
20 lutego
Time:
18:00 - 21:00
Cost:
215zł
Warsztaty Category:

Miejsce

Pracownia Smaku

Organizator

Pracownia Smaku

Zapisz się