Ładowanie Warsztaty

« Wszystkie warszataty

  • Te warsztaty już się odbyły.
monodeser

Warsztaty cukiernicze – Siostry Pszczółki i zimowe monodesery

30 listopada 2019 10:00 - 15:00

260zł

Zapraszamy na kultowe warsztaty z Siostrami Pszczółkami! Tym razem na warsztatach wykonacie dzieła sztuki na talerzach, czyli monodesery w świątecznym klimacie.

Menu:

Mikołajkowe czapeczki z lustrzaną glazurą na makowym francuskim herbatniku z żurawinową żelką i kremem marcepanowym.

Dowiecie się od Sióstr Pszczółek: w jaki sposób przygotować lustrzaną polewę i perfekcyjny herbatnik francuski. Poznacie również fantastyczne przepisy na żelkę  żurawinową i krem marcepanowy, czyli świąteczne smaki zamknięte w półkuli.

Zimowy monodeser z zamszem, musem jagodowym, kremem czekoladowym z pistacjami na ryżowym spodzie. 

Klasyczne połączenie jagód, czekolady i pistacji w niecodziennej wersji - niebieskim monodeserze! Do dekoracji przygotujecie śnieżne płatki z masy cukrowej, wykorzystacie złoto jadalne, a całość podana będzie na ryżowym spodzie.

O prowadzących:

Justyna Pszczółka i Dorota Habdas – siostry, uczestniczki II edycji programu „Bake Off - Ale Ciacho”. Autorki słodkiej strony www.domowe-wypieki.com. Oprócz pieczenia dziewczyny zawodowo zajmują się fotografią kulinarną. Na swoim koncie mają współpracę z takimi firmami jak: Polski Cukier, Gellwe, Netto Polska. W TVP3 prowadzą swój autorski program kulinarny “Słodka Kuchnia Pszczółek”.

Chętnie dzielą się swoją wiedzą cukierniczą na warsztatach kulinarnych z dzieciakami i osobami dorosłymi. Możliwość spotkania się z ludźmi w kuchni to wspaniały czas!

Details

Date:
30 listopada 2019
Time:
10:00 - 15:00
Cost:
260zł
Warsztaty Category:

Miejsce

Pracownia Smaku

Organizator

Pracownia Smaku

Zapisz się