Ładowanie Warsztaty

« Wszystkie warszataty

2017_luty_untitled_092

Warsztaty z Dianą Volokhovą – kuchnia Gruzińska

24 stycznia 18:00 - 21:00

240zł

Zapraszamy na warsztaty z Dianą Volokhovą i przepyszną kuchnią gruzińską.

Magia prostoty.

W Gruzji je się przede wszystkim pysznie. Łagodny klimat i położenie geograficzne sprawiają, że Gruzja to raj dla miłośników dojrzałych warzyw i aromatycznych ziół. 
Obowiązkowymi dodatkami do dań są orzechy włoskie, granat i czosnek, które nawet z najprostszej sałatki uczynią arcydzieło.
Dodatkowo Gruzini po perfekcji opanowali przepisy mączne - bo czyż istnieje kuchnia gruzińska bez pierożków chinkali albo chlebków chaczapuri?

Podczas warsztatu przygotujemy klasyki gruzińskiej kuchni, ale też wyjątkowe warzywne dania skrywające w sobie to, co w Gruzji najsmaczniejsze.

MENU:

  • badridżani - roladki z bakłażana z farszem z orzechów włoskich, czosnku i ziół
  • chaczapuri adżarskie - chrupiące placki w formie łódki nadziewane serem oraz lekko ściętym jajkiem
  • chinkali - gruzińskie pierożki lepione w formie sakiewek, wypełnione mięsnym farszem i rosołem wypływającym przy nadgryzieniu
  • letnia sałatka z grillowanych warzyw z masłem i kolendrą

 

O prowadzącej:

Diana Volokhova jest finalistką drugiej edycji polskiego programu kulinarnego MasterChef. Prowadzi stronę internetową Smak Armenii (www.smakarmenii.pl ) w której przybliża kuchnię Kaukazu. Prowadzi również kanał YouTube, na którym przedstawia Armenię od "kuchni", prezentuje charakterystyczne potrawy kuchni Ormiańskiej oraz sposób ich przygotowania (https://www.youtube.com/channel/UCl0jJDE2lURzLbHwChj14mA )

W ciągu swojej kulinarnej kariery prowadziła sezonową kawiarnię we Władysławowie , grill Kaukaski w Warszawie, od 3 lat jest właścicielką Kawiarni- Cukierni Więcej w Gdyni: cukierniawiecej.pl, która cieszy się ogromnym powodzeniem wśród mieszkańców Trójmiasta.

Po za tym  prowadzi liczne pokazy i warsztaty kulinarne na terenie całej Polski.

 Diana jest najbardziej rozpoznawalną osobą narodowości Ormiańskiej jako rzecznik kultury i historii Armenii w naszym kraju.

Details

Date:
24 stycznia
Time:
18:00 - 21:00
Cost:
240zł
Warsztaty Category:

Miejsce

Pracownia Smaku

Organizator

Pracownia Smaku

Zapisz się

Warsztaty z Dianą Volokhovą - kuchnia GruzińskaBrak wolnych miejsc!Cena: 240,00