fbpx
Ładowanie Warsztaty

« Wszystkie warszataty

  • Te warsztaty już się odbyły.
DSC01111

Warsztaty z Tapi Gotuje – Południowe Indie

29 lutego 10:00 - 14:00

260zł

Zapraszamy serdecznie na warsztaty z Tapi Gotuje. Będzie to wyjątkowe doznanie kulinarne, którym będziecie zarażać swoich domowników i przyjaciół.

 

Tapi to Hindus z pochodzenia, Polak z wyboru. Doskonale radzi sobie z łączeniem tych skrajnie różnych kultur prywatnie oraz zawodowo. W kuchni pozostaje jednak wierny swojej hinduskiej, a w dodatku wegetariańskiej naturze.

 

Jak mawia Tapi "W Indiach nie jemy, żeby żyć. My żyjemy, żeby jeść! Całe życie kręci się wokół jedzenia!." W Indiach śniadanie musi być obfite, lunch do pracy koniecznie szczelnie zapakowany, przekąska w biurze z przyjaciółmi. Po pracy… no właśnie po pracy droga do domu długa i kręta! A wraca się po to, aby zjeść w gronie rodziny i przyjaciół!

Podczas warsztatów poznacie magię indyjskich przypraw, poznacie również wspaniałe i smaczne oblicze wegetariańskich dań tej kuchni.  

MENU:

RAVA DOSA – rodzaj indyjskiego naleśnika z mąki ryżowej
LEMON RICE – aromatyczny cytrynowy ryż
CURD RICE – ryż z jogurtem i południowoindyjskimi przyprawami
MADRAS RAITA – dip z jogurtu z warzywami i przyprawami
COCONUT CHUTNEY (Główny bohater regionu) – czyli chutney z kokosa
UPMA – przekąska z mąki kukurydzianej

O prowadzącym:

O prowadzącym:
Hindus z pochodzenia, Polak z wyboru. Doskonale radzi sobie z łączeniem tych skrajnie różnych kultur prywatnie oraz zawodowo. W kuchni pozostaje jednak wierny swojej hinduskiej, a w dodatku wegetariańskiej naturze.
„Przez żołądek do serca” - tak mawiają zarówno w Indiach, jak i w Polsce. Kierując się tą zasadą podbija nasze serca od 2006 roku, dzięki swojej sieci indyjskich restauracji Ganesh. Po 10ciu latach postanowił jednak pójść o krok dalej i zawitać ze swoją kuchnią również do naszych domów.
Obecnie jeden z niewielu w Polsce trenerów kuchni indyjskiej, prowadzi kursy kulinarne na różnych poziomach zaawansowania.

 

 

Details

Date:
29 lutego
Time:
10:00 - 14:00
Cost:
260zł
Warsztaty Category:

Miejsce

Pracownia Smaku

Organizator

Pracownia Smaku

Zapisz się