Polityka prywatności

Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj

Zaufani partnerzy Pracowni Smaku

Smeg logo

SMEG

To największy na Śląsku showroom, w którym zobaczycie wiele kolekcji tej włoskiej firmy. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Klasyka i styl retro przeplata się z nowoczesnością.

Smeg logo

LUKSANN

Serca każdego domu nie byłoby bez dobrze przemyślanej i w starannie wykonanej kuchni. Dlatego też proponujemy Wam nasze usługi w dziedzinie projektowania oraz wykonywania tego ważnego miejsca w domu. Firma Luksann to firma rodzinna, z którą współpracujemy już od wielu lat. Byliśmy świadkami wielu idealnie dopasowanych do potrzeb klientów kuchni. Dzisiaj możemy pochwalić się efektem jednych z nich w naszej Pracowni. Zapraszamy do oglądania i na pierwsze wyceny.

Smeg logo

BALLARINI

Oferuje patelnie, garnki i woki wykonane z granitu. Ile razy myśleliście, że kupiliście patelnie na długo... i znowu trafiła do kosza? My proponujemy zakup na lata.W naszej ofercie znajdziecie linię Portofino do wszystkich źródeł ciepła, w tym kuchenek indukcyjnych. Bardzo odporna unikatowa powłoka non-stick wzmacniana drobinkami granitowymi, grube dno i stalowa rączka, umożliwiająca stosowanie w piekarniku - to cechy produktu najwyższej jakości. Przyjdź i wypróbuj.

Chcesz zostać naszym partnerem?

Zadzwoń: 570 560 890
Do góry