Polityka prywatności

Aby korzystać z naszej strony musisz zakceptować politykę prywatności oraz RODO.
czytaj więcej
Akceptuj Rezygnuj
Magda Nowaczewska

Magda Nowaczewska

Zwyciężczyni programu MasterChef, autorka książki kulinarnej „ Z miłości do gotowania”, która ciężką pracą i pasją do garów zdobyła kilkuletnie doświadczenie Szefowej Kuchni. Najlepiej czuje się w kuchni inspirowanej potrawami wyniesionymi z domu, doprawionymi świeżymi ziołami i szacunkiem do lokalnych składników . Jestem zdeterminowana i od jakiegoś czasu zakochana w kuchni wegetariańskiej. Gotuję spontanicznie i […]

Zwyciężczyni programu MasterChef, autorka książki kulinarnej „ Z miłości do gotowania”, która ciężką pracą i pasją do garów zdobyła kilkuletnie doświadczenie Szefowej Kuchni.

Najlepiej czuje się w kuchni inspirowanej potrawami wyniesionymi z domu, doprawionymi świeżymi ziołami i szacunkiem do lokalnych składników . Jestem zdeterminowana i od jakiegoś czasu zakochana w kuchni wegetariańskiej. Gotuję spontanicznie i z wielką miłością. 

Motto:

” na bycie kucharzem nigdy nie jest za późno, ponieważ do kuchni prowadzi wiele dróg.  

U mnie będziecie gotować z wielkim uśmiechem na twarzy 🙂 .To jest pewne! Zapraszam Was do wspólnego stołu, bo nie ma nic piękniejszego niż wspólne biesiadowanie!

Poprzedni Prowadzący Następny
Do góry